Wynajem lasera

Medical Laser oferuje wynajem lasera do depilacji Vectus. Urządzenie to jako jedyne na świecie zostało wyposażone w czytnik melaniny, co pozwala na ustawienie parametrów zabiegowych ściśle dopasowanych do rodzaju skóry pacjenta. Depilacja jest bardziej skuteczna, oraz nie występuje ryzyko poparzenia skóry. Z pewnością zostanie to docenione przez Twoich klientów.

Wynajem lasera do depilacji Vectus polecamy klinikom medycznym, gabinetom spa, salonom kosmetycznym, które planują rozszerzyć zakres swojej działalności, zwiększyć dochody oraz wprowadzić najwyższej jakości sprzęt medyczny do swojej oferty.

Bez nakładów finansowych Twój salon może pozyskać dodatkowe źródło dochodu, oraz poprzez rozwinięcie oferty poszerzyć grono swoich klientów. Laser diodowy Vectus wyposażony został w najnowocześniejszy system chłodzący, który wpływa na komfort pacjenta podczas zabiegu, a większa głowica skraca czas trwania depilacji laserowej.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane salony, w ramach której oferujemy wynagrodzenie prowizyjne, szkolenie dla właściciela oraz personelu, wszystkie niezbędne materiały reklamowe.

Dołącz do grona profesjonalistów posiadających w swojej ofercie medyczny laser do usuwania owłosienia Vectus Palomar