LASER DIODOWY VECTUS PALOMAR

LASER
DIODOWY
VECTUS PALOMAR

LASER DO DEPILACJI | SZYBKO | BEZBOLEŚNIE | SKUTECZNIE

 

 

Niemalże 15 lat temu firma Palomar Medical Technologies stworzyła laser diodowy, który do dziś uważany jest za złoty standard trwałego usuwania owłosienia. Od tego momentu naukowcy Palomar pracowali nad udoskonaleniem technologii lasera diodowego. W efekcie powstał Vectus™, jedyny laser na świecie wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel™

W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

 

 

Vectus™ to nowoczesny laser diodowy wyprodukowany przez firmę Palomar Medical Technologies. Emituje on fale o długości 810 nm. Według najnowszych badań, uznawany jest za najskuteczniejsze i jednocześnie najszybsze urządzenie do wykonywania laserowej depilacji.

Laser medyczny Vectus™ wyposażony jest w kilka systemów wspomagających jego działanie, co zapewnia zarówno bezpieczeństwo przed oparzeniami, jak i maksymalną efektywność działania.

Dzięki umieszczeniu w głowicy lasera systemu luster odbijających impuls, energia ponownie kierowana jest na skórę, co znacząco podnosi skuteczność działania.
Advanced Contact CoolingSM jest rozwiązaniem mającym wpływ na komfort osoby poddawanej zabiegowi.

W głowicy lasera umieszczono specjalną końcówkę, która chłodzi skórę zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Dzięki tej metodzie odczuwanie ciepła jest minimalne oraz bezbolesne.
Powyższe rozwiązania sprawiają, że laser medyczny Vectus™ jest najszybszym oraz najefektywniejszym urządzeniem na rynku, co potwierdzają badania kliniczne.
Na skuteczność jego działania wpływa także zwiększona, szafirowa głowica zabiegowa, wytwarzająca energię o gęstości do 20J/cm2.
Dzięki temu możliwa jest depilacja dużych powierzchni skóry w ciągu zaledwie kilku minut.

 


JAK WYGLĄDA ZABIEG?

EFEKTY

PRZECIWWSKAZANIA

GABINETY WSPÓŁPRACUJĄCENAJNOWSZA GENERACJA

WYNAJMIJ
JUŻ DZIŚ


Paulina Arciszewska

telefon:
+48 504 006 905

e-mail:
kontakt@medicallaser.pl